24.02.2017
BIP
Dane szkoły
Gimnazjum nr 1
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bolesława Chrobrego
w Zgorzelcu
ul. Kościuszki 68
59-900 Zgorzelec
tel. 075 775 21 88
O szkole
Historia szkoły
Czego i jak uczymy
Patron - Bolesław Chrobry
Dyrekcja szkoły
Kadra pedagogiczna
Hymn szkoły
Misja szkoły
Wizja szkoły
Dokumenty
Model absolwenta
Dla ucznia i rodzica
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Stowarzyszenie "In spe"
Lista podręczników
Terminarz zebrań
Egzamin gimnazjalny
E-rekrutacja
Doradca zawodowy
Psycholog, pedagog
Pielęgniarka
Biblioteka
Organizacja pracy
Kalendarz szkolny
Rozkład dzwonków
Plan lekcji
Z życia szkoły
Projekty i programy
Promocja zdrowia
Miniportal
Lipdub
Inni o nas
Klasa anglojęzyczna
Warsztaty
Klasa sportowa
Zgrupowania
Zimowiska
Podziękowania
TIK
Dyplomy z Pragi
Darmowe podręczniki
Nasz Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kadra

Kadra pedagogiczna naszego gimnazjum:

  1. Bartczak Gabriela - geografia
  2. Baszak Ewa - język polski, etyka
  3. Białach Urszula - matematyka
  4. Blansjaar Bożena - język polski, zajęcia artystyczne
  5. Brodniak Małgorzata - fizyka, chemia
  6. Chojnacka Bożena - informatyka
  7. Drozdowska-Romanowska Magdalena - chemia, język niemiecki
  8. Gładysz Agnieszka - pedagog
  9. Janiszewska-Ściubidło Jolanta - język polski, historia
  10. Jóźwiak Monika - wychowanie fizyczne, edb
  11. Jurkiewicz Ilona - religia
  12. Kołodziejczyk Dariusz - wychowanie fizyczne
  13. Kordasiewicz Damian - wychowanie fizyczne
  14. Kościukiewicz Wioletta - psycholog
  15. Kowalska Elżbieta - zajęcia artystyczne, plastyka, muzyka, technika
  16. Kozak Andrzej - doradztwo zawodowe
  17. Kuczawska Janina - matematyka
  18. Kufel Aneta - język polski
  19. Makowska Sylwia - język angielski, wos
  20. Motor Dorota - matematyka
  21. Nowak Bernadeta - język angielski, zajęcia artystyczne
  22. Piwarski Marcin - fizyka, wychowanie fizyczne
  23. Plucińska Marzena - wychowanie fizyczne, biologia
  24. Rębisz Jolanta - język niemiecki
  25. Rogalewicz-Gałucka Anna - język angielski
  26. Różyło Izabela - wychowanie fizyczne
  27. ks. Sikorski Jakub - religia
  28. Skrzypacz Iwona - język angielski
  29. Szostek Bicka Beata - biologia
  30. Wilk Teresa - bibliotekarka
  31. Wiecheć Dorota - język niemiecki, wos
  32. Ziemba Artur - wychowanie fizyczne
  33. Zubrzycka Urszula - historia
  34. Żemełka Ewa - język niemiecki
Rekrutacja
e-dziennik
e-learning
Galeria
e-Gazeta
Projekty

Certyfikaty
Odkrywcy talentów
Mapa
2,634,452 unikalne wizyty