26.04.2017
BIP
Dane szkoły
Gimnazjum nr 1
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bolesława Chrobrego
w Zgorzelcu
ul. Kościuszki 68
59-900 Zgorzelec
tel. 075 775 21 88
O szkole
Historia szkoły
Czego i jak uczymy
Patron - Bolesław Chrobry
Dyrekcja szkoły
Kadra pedagogiczna
Hymn szkoły
Misja szkoły
Wizja szkoły
Dokumenty
Model absolwenta
Dla ucznia i rodzica
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Stowarzyszenie "In spe"
Lista podręczników
Terminarz zebrań
Egzamin gimnazjalny
E-rekrutacja
Doradca zawodowy
Psycholog, pedagog
Pielęgniarka
Biblioteka
Organizacja pracy
Kalendarz szkolny
Rozkład dzwonków
Plan lekcji
Z życia szkoły
Projekty i programy
Promocja zdrowia
Miniportal
Lipdub
Inni o nas
Klasa anglojęzyczna
Warsztaty
Klasa sportowa
Zgrupowania
Zimowiska
Podziękowania
TIK
Dyplomy z Pragi
Darmowe podręczniki
Nasz Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zebrania z rodzicami
Zebrania z rodzicami

26 stycznia 2017 r. (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.
O godz. 17.00 - zebrania z rodzicami uczniów klas I, II i III.

Klasa 1a - gab. 9, klasa 1b - gab. 14, klasa 1c - gab. 15, klasa 1d - gab. 27.
Klasa 2a - gab. 5, klasa 2b - gab. 10, klasa 2c - gab. 6, klasa 2d - gab. 7.
Klasa 3a - gab. 32, klasa 3b - gab. 30, klasa 3c - gab. 18, klasa 3d - gab. 21.

Od godz. 17.15 do godz. 18.45 - dyżur wszystkich nauczycieli.
Zapraszamy!

Szkolne rozgrywki w siatkówkę
Szkolne rozgrywki w siatkówkęSzkolne rozgrywki w siatkówkę odbędą się w styczniu br.
Mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych setów.
Drużyna powinna składać się z 6 zawodników.
Chętni do udziału w rozgrywkach proszeni są o zgłoszenie drużyn do 04 stycznia 2017 r. (środa).
Zgłoszenie powinno zawierać :
- nazwę drużyny,
- imię i nazwisko zawodników oraz klasę,
- wskazanie kapitana drużyny.

Organizatorki rozgrywek: Izabela Różyło i Monika Jóźwiak
Życzenia noworoczne
Życzenia noworoczne
Szkolne rozgrywki w koszykówkę
Szkolne rozgrywki w koszykówkęWyniki Szkolnych Rozgrywek w Koszykówkę:
I Miejsce - ZŁOCI - kl.3 a,
II miejsce - ŚLIMAKI DAWIDA - kl. 3 c,
III miejsce - BC ZIELONA SZKOŁA - kl. 2 a.


KRÓLEM STRZELCÓW został SEBASTIAN SMOLEŃ z klasy 3 c , zawodnik drużyny ŚLIMAKI DAWIDA (26 pkt.).
Zawodnikiem FAIR PLAY został: BARTOSZ STACHOWSKI - kl. 3 a i ADRIAN KACZOR - kl. 3 c.

Organizatorki rozgrywek: Izabela Różyło i Monika Jóźwiak.
Zdjęcia w galerii - Link
Szkolny Konkurs SUDOKU
Szkolny Konkurs SUDOKUWyniki Szkolnego Konkursu SUDOKU w roku szkolnym 206/2017:
I miejsce Magdalena Stefańska – kl. 3 c,
II miejsce Piotr Mazur – kl. 3 b,
III miejsce Oskar Jabłoński – kl. 3 b,
IV miejsce Anna Szeremeta – kl. 2 b,
IV miejsce Wiktor Bukowski – kl. 3 b.

Gratulujemy!!!
Zdjęcia z laureatów- Link.
Szkolny Konkurs ROZMAITOŚCI MATEMATYCZNE
Szkolny Konkurs ROZMAITOŚCI MATEMATYCZNEWyniki konkursu Rozmaitości matematyczne w roku szkolnym 2016/2017:
I miejsce Wiktor Bukowski – kl. 3 b,
II miejsce Piotr Mazur – kl. 3 b,
III miejsce Oskar Jabłoński – kl. 3 b,
IV miejsce Anna Szeremeta – kl. 2 b.
Gratulujemy!!!

Zdjęcia z laureatów- Link.
Szkolne rozgrywki w halowa piłkę nożną
Szkolne rozgrywki w halowa piłkę nożną Wyniki Szkolnych Rozgrywek w Piłkę Nożną:
I miejsce - ORBITY z kl. 2 d,
II Miejsce - WILKI z kl. 1 d,
III miejsce - PUTO RELAX z kl. 3 a.


KRÓLEM STRZELCÓW został SEBASTIAN PŁACHECKI z klasy 1 d, zawodnik drużyny WILKI (40 pkt.)
Zawodnikiem FAIR PLAY został: MIŁOSZ MORAWSKI - kl. 2 a, TYMEK KIEŁBASA - kl. 2 b, KUBA ZIMNICKI - kl. 3 a.
NAJLEPSZYM BRAMKARZEM został DAWID POŁOM z kl. 2 d - zawodnik drużyny ORBITY.

Organizatorki rozgrywek: Izabela Różyło i Monika Jóźwiak.
Zdjęcia z podsumowania rozgrywek - Link.


Dla Szymona
e-dziennik
e-learning
Galeria
e-Gazeta
Projekty

Certyfikaty
Odkrywcy talentów
Mapa
2,736,605 unikalne wizyty