24.03.2017
BIP
Dane szkoły
Gimnazjum nr 1
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bolesława Chrobrego
w Zgorzelcu
ul. Kościuszki 68
59-900 Zgorzelec
tel. 075 775 21 88
O szkole
Historia szkoły
Czego i jak uczymy
Patron - Bolesław Chrobry
Dyrekcja szkoły
Kadra pedagogiczna
Hymn szkoły
Misja szkoły
Wizja szkoły
Dokumenty
Model absolwenta
Dla ucznia i rodzica
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Stowarzyszenie "In spe"
Lista podręczników
Terminarz zebrań
Egzamin gimnazjalny
E-rekrutacja
Doradca zawodowy
Psycholog, pedagog
Pielęgniarka
Biblioteka
Organizacja pracy
Kalendarz szkolny
Rozkład dzwonków
Plan lekcji
Z życia szkoły
Projekty i programy
Promocja zdrowia
Miniportal
Lipdub
Inni o nas
Klasa anglojęzyczna
Warsztaty
Klasa sportowa
Zgrupowania
Zimowiska
Podziękowania
TIK
Dyplomy z Pragi
Darmowe podręczniki
Nasz Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szkolne rozgrywki w siatkówkę
Szkolne rozgrywki w siatkówkęSzkolne rozgrywki w siatkówkę odbędą się w styczniu br.
Mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych setów.
Drużyna powinna składać się z 6 zawodników.
Chętni do udziału w rozgrywkach proszeni są o zgłoszenie drużyn do 04 stycznia 2017 r. (środa).
Zgłoszenie powinno zawierać :
- nazwę drużyny,
- imię i nazwisko zawodników oraz klasę,
- wskazanie kapitana drużyny.

Organizatorki rozgrywek: Izabela Różyło i Monika Jóźwiak
Życzenia noworoczne
Życzenia noworoczne
Szkolne rozgrywki w koszykówkę
Szkolne rozgrywki w koszykówkęWyniki Szkolnych Rozgrywek w Koszykówkę:
I Miejsce - ZŁOCI - kl.3 a,
II miejsce - ŚLIMAKI DAWIDA - kl. 3 c,
III miejsce - BC ZIELONA SZKOŁA - kl. 2 a.


KRÓLEM STRZELCÓW został SEBASTIAN SMOLEŃ z klasy 3 c , zawodnik drużyny ŚLIMAKI DAWIDA (26 pkt.).
Zawodnikiem FAIR PLAY został: BARTOSZ STACHOWSKI - kl. 3 a i ADRIAN KACZOR - kl. 3 c.

Organizatorki rozgrywek: Izabela Różyło i Monika Jóźwiak.
Zdjęcia w galerii - Link
Szkolny Konkurs SUDOKU
Szkolny Konkurs SUDOKUWyniki Szkolnego Konkursu SUDOKU w roku szkolnym 206/2017:
I miejsce Magdalena Stefańska – kl. 3 c,
II miejsce Piotr Mazur – kl. 3 b,
III miejsce Oskar Jabłoński – kl. 3 b,
IV miejsce Anna Szeremeta – kl. 2 b,
IV miejsce Wiktor Bukowski – kl. 3 b.

Gratulujemy!!!
Zdjęcia z laureatów- Link.
Szkolny Konkurs ROZMAITOŚCI MATEMATYCZNE
Szkolny Konkurs ROZMAITOŚCI MATEMATYCZNEWyniki konkursu Rozmaitości matematyczne w roku szkolnym 2016/2017:
I miejsce Wiktor Bukowski – kl. 3 b,
II miejsce Piotr Mazur – kl. 3 b,
III miejsce Oskar Jabłoński – kl. 3 b,
IV miejsce Anna Szeremeta – kl. 2 b.
Gratulujemy!!!

Zdjęcia z laureatów- Link.
Szkolne rozgrywki w halowa piłkę nożną
Szkolne rozgrywki w halowa piłkę nożną Wyniki Szkolnych Rozgrywek w Piłkę Nożną:
I miejsce - ORBITY z kl. 2 d,
II Miejsce - WILKI z kl. 1 d,
III miejsce - PUTO RELAX z kl. 3 a.


KRÓLEM STRZELCÓW został SEBASTIAN PŁACHECKI z klasy 1 d, zawodnik drużyny WILKI (40 pkt.)
Zawodnikiem FAIR PLAY został: MIŁOSZ MORAWSKI - kl. 2 a, TYMEK KIEŁBASA - kl. 2 b, KUBA ZIMNICKI - kl. 3 a.
NAJLEPSZYM BRAMKARZEM został DAWID POŁOM z kl. 2 d - zawodnik drużyny ORBITY.

Organizatorki rozgrywek: Izabela Różyło i Monika Jóźwiak.
Zdjęcia z podsumowania rozgrywek - Link.


NOWY ROK ! NOWE WYZWANIA ! DO DZIEŁA !
NOWY ROK ! NOWE WYZWANIA ! DO DZIEŁA !Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Małe dzieła – wielka Sztuka” pod patronatem p. Zygmunta Puchalskiego – Prezesa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie.
Regulamin Konkursu:
• konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych,
• prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych; uczniowie gimnazjów; uczniowie szkół ponadgimnazjalnych,
• technika wykonania prac plastycznych: rysunek, malarstwo, grafika (w tym grafika komputerowa), collage, fotografia oraz inne techniki płaskie,
• format prac – maksymalnie A5,
• na odwrocie każdej pracy należy umieścić: imię, nazwisko i wiek autora, adres i telefon szkoły oraz imię i nazwisko opiekuna,
• uczestnik może zaprezentować maksymalnie trzy dzieła,
• zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz organizatora [art. 50 ustawy z dnia z dnia 4 lutego 1994r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych, Dz. U. z 1994r., Nr 24, poz. 83] oraz do publikacji na stronie internetowej i prezentacji na stacjonarnej wystawie,
• dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców [podanie danych osobowych przez uczestnika i reprezentowaną przez niego szkołę jest wyrażeniem zgody na opublikowanie jego nazwiska w Internecie i na wystawie na terenie placówki organizującej konkurs],
• termin i warunki nadsyłania prac: prace należy dostarczyć do 27 lutego 2017r., gab. nr 9.



Rekrutacja
e-dziennik
e-learning
Galeria
e-Gazeta
Projekty

Certyfikaty
Odkrywcy talentów
Mapa
2,684,052 unikalne wizyty