24.02.2017
Nasz Facebook

Powiatowy Konkurs „Pamięć o Orlętach Lwowskich”
Powiatowy Konkurs  „Pamięć o Orlętach Lwowskich”24 listopada 2016 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w IV Powiatowym Konkursie
„Pamięć o Orlętach Lwowskich”
organizowanym przez Zespół Szkół w Ruszowie.
W kategorii: wiedza historyczna uczennica kl. 2 a - Wiktoria Zienkiewicz zajęła III miejsce, a uczeń klasy 2 b- Marcin Kufel otrzymał wyróżnienie.
W kategorii: recytacja wiersza uczennica klasy 1c- Katarzyna Brodniak zajęła II miejsce.

Gratulujemy sukcesów naszym uczniom !
Konkursy poświęcone Patronowi Gimnazjum nr 1 - Bolesławowi Chrobremu
Konkursy poświęcone Patronowi Gimnazjum nr 1 - Bolesławowi ChrobremuJak co roku w listopadzie miały miejsce konkursy poświęcone Patronowi Gimnazjum nr 1- Bolesławowi Chrobremu.
Oto wyniki poszczególnych konkursów:
Szkolny Konkurs Plastyczny „ Bolesław Chrobry oczami gimnazjalisty”:
I miejsce - Ewelina Baturyn, kl. 3b;
II miejsce - Magdalena Miękoś, kl. 2c;
III miejsce - Maja Bieniek; kl. 3a.

Szkolny Turniej Wiedzy „ Bolesław Chrobry i jego czasy” dla uczniów klas I:
I miejsce - Jakub Chartaniak, kl.1d;
II miejsce - Mateusz Bonifatiuk, kl. 1a;
III miejsce - Szymon Siemiatycki, kl. 1d.

Szkolny Konkurs na gazetkę ścienną o Patronie wygrała klasa 1b - wych. P. Beata Szostek Bicka.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursach.
Dyplomy i nagrody dla osób wyróżnionych zostaną wręczone na apelu podsumowującym I okres roku szkolnego 2016/2017.
Koncert Charytatywny "MOTYLE"
Sukcesy w Marszach na orientację
Sukcesy w Marszach na orientacjęMichał Śledzki z kl. 2 d zajął I miejsce w Marszach na Orientację "Bukowa Góra" w kategorii TM (trasa młodzieżowa).
Były to ostatnie w sezonie zawody i po podliczeniu punktów okazało się, że Międzyszkolny Klub Ino-Top PTSM Zgorzelec ponownie zajął drużynowo I miejsce na Dolnym Śląsku.
W tej klasyfikacji punktują najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach.
Wśród 12 punktujących dla Ino-Top PTSM Zgorzelec jest 7 uczniów i absolwentów naszego gimnazjum.

Gratulujemy!!!
Zobacz zdjęcia - Link.
Tenis stołowy
SportIII szkolny turniej tenisa stołowego odbył się w czwartek 10 listopada z okazji NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI i zgromadził 22 uczestników walczących o tytuł mistrza szkoły. Zwyciężyła DOMINIKA STASIAK 1A oraz WOJTEK BRZOZA 3A.
Dariusz Kołodziejczyk
SAMORZĄD UCZNIOWSKI WYGRAŁ PROJEKT Z BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2017
Szkoła WYGRALIŚMY! WYGRALIŚMY! WYGRALIŚMY!

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA UCZNIÓW, RODZICÓW, NAUCZYCIELI, MIESZKAŃCÓW ZGORZELCA ZA ODDANIE GŁOSÓW (1144!!!) NA „INTEGRACYJNY PLAC ZABAW I ĆWICZEŃ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY” SKŁADAJĄ:

DYREKCJA GIMNAZJUM NR 1 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. B. CHROBREGO W ZGORZELCU, SAMORZĄD UCZNIOWSKI, GRONO PEDAGOGICZNE I ORGANIZATORZY AKCJI PROMUJĄCEJ PROJEKT!

The Voice of Poland
The Voice of PolandDnia 05 listopada uczniowie naszego Gimnazjum zasiedali na widowni w programu The Voice of Poland emitowanego na żywo.
Organizator programu zaprosił nas również do zwiedzania kulis programu, każdy mógł zobaczyć jak wygląda program od "kuchni".
Nie mogło zabraknąć sesji zdjęciowych z uczestnikami programu ;)
Na pamiątkę pełnego wieczoru emocji i wrażeń uczniowie otrzymali zdjęcie Trenerów Programu z autografami.

Będąc w stolicy, uczniowie również mieli okazję zwiedzić największą galerię handlową "Złote Tarasy".

Dziękujemy Pani Ilonie Jurkiewicz za wspaniały wieczór. Czekamy na kolejny!!!