24.07.2017
BIP
Dane szkoły
Gimnazjum nr 1
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bolesława Chrobrego
w Zgorzelcu
ul. Kościuszki 68
59-900 Zgorzelec
tel. 075 775 21 88
O szkole
Historia szkoły
Czego i jak uczymy
Patron - Bolesław Chrobry
Dyrekcja szkoły
Kadra pedagogiczna
Hymn szkoły
Misja szkoły
Wizja szkoły
Dokumenty
Model absolwenta
Dla ucznia i rodzica
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Stowarzyszenie "In spe"
Lista podręczników
Terminarz zebrań
Egzamin gimnazjalny
E-rekrutacja
Doradca zawodowy
Psycholog, pedagog
Pielęgniarka
Biblioteka
Organizacja pracy
Kalendarz szkolny
Rozkład dzwonków
Plan lekcji
Z życia szkoły
Projekty i programy
Promocja zdrowia
Miniportal
Lipdub
Inni o nas
Klasa anglojęzyczna
Warsztaty
Klasa sportowa
Zgrupowania
Zimowiska
Podziękowania
TIK
Dyplomy z Pragi
Darmowe podręczniki
Nasz Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Złoty medal w marszach na orientację
Sport7 listopada odbyły się w Gryfowie Śląskim III Ogólnopolskie Marsze na Orientację "O ZŁOTY LIŚC JESIENI". W kategorii młodzieżowej złoty medal zdobyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Wojtek Mikołajczyk III c i Paweł Puciński III g. Piękne zakończenie sezonu - gratulacje!!!
zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok przyrodniczy
KonkursyUczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok przyrodniczy:

- Daniel Danielski,
- Paweł Puciński.
zDolny Ślązak Gimnazjalista (humanista)
KonkursyDo etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok humanistyczny zakwalifikowały się następujące osoby:

- Joanna Bohonos,
- Daniel Danielski,
- Ewa Dudek,
- Aleksandra Zielony,
- Damian Zubel.
zDolny Ślązak Gimnazjalista
KonkursyWykaz uczniów zakwalifikowanych do etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok matematyczno-fizyczny:

- Daniel Danielski,
- Jakub Kobzik,
- Andrzej Kolber,
- Przemysław Majocha,
- Wojciech Mikołajczyk,
- Michał Panowicz,
- Damian Zubel.
Puchar Trampa
Wiadomości17.10.2009 r. odbył się w Ruszowie XI Marsz na Orientację o Puchar Trampa, w którym nasi uczniowie: Wojtek Mikołajczyk z IIIc i Paweł Puciński z IIIg zajęli II miejsce pokonując wiele drużyn z całego województwa. Dzięki temu srebrnemu medalowi awansują w klasyfikacji Pucharu Dolnego Śląska.
Tenisowy turniej
SportW czwartek 15.10.2009r. odbył się II turniej tenisa stołowego z okazji DNIA NAUCZYCIELA, o godz. 14.20.
Klasyfikacja dziewcząt:
1. Strózik Paulina 2g
2. Mielcarek Patrycja 1f
3. Korelin Klaudia 2a
Klasyfikacja chłopców:
1. Martela Mateusz 1g
2. Kołodziejczyk Łukasz 2c
3. Grzeszczuk Kasper 1f
Gratuluje Dariusz Kołodziejczyk
Pierwsza pomoc
KonkursyUczniowie Grzegorz i Piotr Woźniak z klasy Ic w dniu 26.09.09 zajęli I miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy w Krakowie.
Rekrutacja
e-dziennik
e-learning
Galeria
e-Gazeta
Projekty

Certyfikaty
Odkrywcy talentów
Mapa
2,924,995 unikalne wizyty