Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Koncert Charytatywny "MOTYLE"
XVI POWIATOWY KONKURS BOŻONARODZENIOWY
XVI POWIATOWY KONKURS BOŻONARODZENIOWYXVI Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy rozstrzygnięty! Dla nas wyjątkowy !!! 7 z 10 miejsc zajęły prace naszych uczniów!
II miejsce Maciej Lewandowski
Organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają na uroczyste rozdanie nagród 14 grudnia 2016 rok godz. 9:00.
Tenis stołowy
SportWe wtorek 6 grudnia odbył się MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o tytuł mistrza szkoły. Zwyciężyli: STASIAK DOMINIKA 1A ORAZ BRZOZA WOJTEK 3A. Udział wzięło 30 uczniów-rekord turnieju.
Dariusz Kołodziejczyk gratuluje.
Powiatowy Konkurs „Pamięć o Orlętach Lwowskich”
Powiatowy Konkurs  „Pamięć o Orlętach Lwowskich”24 listopada 2016 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w IV Powiatowym Konkursie
„Pamięć o Orlętach Lwowskich”
organizowanym przez Zespół Szkół w Ruszowie.
W kategorii: wiedza historyczna uczennica kl. 2 a - Wiktoria Zienkiewicz zajęła III miejsce, a uczeń klasy 2 b- Marcin Kufel otrzymał wyróżnienie.
W kategorii: recytacja wiersza uczennica klasy 1c- Katarzyna Brodniak zajęła II miejsce.

Gratulujemy sukcesów naszym uczniom !
Konkursy poświęcone Patronowi Gimnazjum nr 1 - Bolesławowi Chrobremu
Konkursy poświęcone Patronowi Gimnazjum nr 1 - Bolesławowi ChrobremuJak co roku w listopadzie miały miejsce konkursy poświęcone Patronowi Gimnazjum nr 1- Bolesławowi Chrobremu.

II miejsce - Mateusz Bonifatiuk, kl. 1a;
III miejsce - Szymon Siemiatycki, kl. 1d.

Szkolny Konkurs na gazetkę ścienną o Patronie wygrała klasa 1b - wych. P. Beata Szostek Bicka.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursach.
Dyplomy i nagrody dla osób wyróżnionych zostaną wręczone na apelu podsumowującym I okres roku szkolnego 2016/2017.
Sukcesy w Marszach na orientację
Sukcesy w Marszach na orientacjęMichał Śledzki z kl. 2 d zajął I miejsce w Marszach na Orientację "Bukowa Góra" w kategorii TM (trasa młodzieżowa).
Były to ostatnie w sezonie zawody i po podliczeniu punktów okazało się, że Międzyszkolny Klub Ino-Top PTSM Zgorzelec ponownie zajął drużynowo I miejsce na Dolnym Śląsku.
W tej klasyfikacji punktują najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach.
Wśród 12 punktujących dla Ino-Top PTSM Zgorzelec jest 7 uczniów i absolwentów naszego gimnazjum.

Gratulujemy!!!
Zobacz zdjęcia - Link.
SportIII szkolny turniej tenisa stołowego odbył się w czwartek 10 listopada z okazji NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI i zgromadził 22 uczestników walczących o tytuł mistrza szkoły. Zwyciężyła DOMINIKA STASIAK 1A oraz WOJTEK BRZOZA 3A.